Телефон в Киеве

(050) 760-45-35

Отзывы

На этой странице публикуются отзывы наших клиентов. Если Вам есть что сказать о нашей работе, пожалуйста, напишите об этом ниже.

4 Responses to Отзывы

 1. Маша:

  Начну с того, что за ходом работ следить не было возможности (живу в другой стране), так что ремонт делался полностью под контролем Виктора и я очень, очень довольна результатом. Мы обсудили и договорились о видах отделки, цвете стен, согласовали план электрики, но весь процесс от и до был на плечах Вити: закупка материалов, доставка, вывоз мусора! и это не считая самого ремонта, который выполнен на высшем уровне:при низкой стоимости материалов всё смотрится очень дорого за счёт супер-качества работ, просто ах! И по скорости очень всё быстро: двухкомнтаная квартира с нуля за 2.5 месяца с изменением одного проёма, переразводкой электрики и всё такое. Кроме того, с Витей и его командой приятно работать — замечательные люди, с которыми можно обсудить ремонт СПОКОЙНО! В общем, рекомендую очень и очень, а если захотите посмотреть работу — пишите на имейл, вышлю фото.

 2. Юлія:

  Хочу першою залишити коментарі на цьому сайті,бо дуже вдячна Вам за виконану роботу. Ремонт виконано вчасно і якісно. Коли треба, приїдуть, допоможуть і підкажуть, завжди безвідмовні. Хлопці Ви найкращі!!! 5 балів по 5-ти бальній шкалі. Завжди буду звертатися за вашою допомогою, раджу всім!

 3. Тарас:

  Я дуже задоволений роботою Віктора і вдячний йому за те, що все, до дрібниць, робив на совість. Пишу відгук вже більше ніж через 2 роки як ремонт завершено – на сьогодні все як нове, ніяких, навіть несуттєвих недоліків не виплило. Для мене це – один з ключових показників якості роботи (до речі, фотографії моєї квартири, що розміщені на цьому сайті, зроблені десь через 1,5 року після ремонту, а не відразу після нього). Інший, як на мене, об’єктивний показник якості – це враження начальника будівництва, який після огляду виконаного ремонту, попросив номер Віктора. Та і сам я добре бачу різницю в якості, коли дивлюсь на ремонти в інших квартирах. Про складність робіт особливо говорити не бачу сенсу – все видно з фотографій, мені здається, що хлопці реально можуть все.
  Ще для мене дуже цінним було те, що ми з Віктором швидко вибудували довірливі стосунки. Так як у мене не було можливості активно приймати участь у ремонті, на Віктора лягло багато питань організаційного характеру: придбання та доставка матеріалів, вивіз сміття, підтримання чистоти та порядку і т.ін. Ні разу Віктор не дав підстав сумніватись в його добросовісності та відповідальності. Ні разу ми не розмовляли на підвищених тонах, і особисто в мене є відчуття, що в мене з’явився новий друг, який завжди готовий прийти на допомогу і ділом, і порадою (принаймні в частині ремонтів ).
  При цьому всьому, вартість робіт – дуже конкурентна, навіть якщо не враховувати рівня якості робіт. Більш висока якість робіт фактично йде бонусом :). Коли я шукав ремонтну бригаду – я не полінувався і опрацював близько 7 контактів, з двома з них зустрівся, вартістю робіт цікавився у всіх, тому про конкурентність вартості робіт Віктора можу говорити більш ніж упевнено (принаймні на той момент). Однозначно можу сказати, що Віктор – не крохобор, за яку суму на початку домовились, за таку все було і зроблено, без якихось доплат за роботи, про які ми типу на початку не домовлялись і т.п.
  Підсумовуючи, скажу, що мені з Віктором реально пощастило (можливо і йому зі мною :) ), і переконаний, що якщо Ви працюватимете з Віктором, то Ви думатимете так само, адже Ви отримаєте якісно виконаний ремонт, заощадите на вартості робіт та матеріалів, збережете купу нервів і просто познайомитесь з хорошою людиною :).

 4. Ирина:

  При слове «ремонт» я впадала в панику. У меня сразу всплывали воспоминания о предыдущих ремонтах: долго, дорого,грязно. Но квартира пришла в такое состояние, что деваться было уже некуда, и мы обратились к Виктору.Этот ремонт юмы пережили абсолютно не напрягаясь: ребята делали все сами, начиная от закупки материалов, выполнения ВСЕХ!видов работ и уборки,и все это качественно и быстро, попутно исправляя все мелкие проблемы, которые годами вызывают раздражение, но никто ими не занимается. Вообщем,ремонт выполнен на высочайшем профессиональном уровне, квартиру не узнать, я очень довольна. Огромное спасибо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *